Emalia Polska Pleszew

Emalia Polska Pleszew

DLACZEGO EMALIA POLSKA PLESZEW? BO ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE!

Czy wiesz, że spośród wszystkich marek oferujących naczynia emaliowane, to właśnie Emalia Polska Pleszew została nagrodzona i uzyskała tytuł ZDROWEJ MARKI ROKU!

ZDROWA MARKA ROKU to ogólnopolski projekt, w którym nagradzane, promowane i rekomendowane są najwyższej jakości produkty i usługi stworzone z myślą o zdrowym stylu życia. Wśród laureatów Zdrowej Marki Roku, obok EMALIA POLSKA PLESZEW znaleźli się również: BeDiet Catering przy współpracy z Ewą Chodakowską, firma kosmetyczna ORIFLAME SWEDEN, najpopularniejszy portal z cateringiem dietetycznym DIETLY.PL i wielu innych.

Garnki, które nie szkodzą zdrowiu

Największą zaletą garnków, rondelków i kubków emaliowanych jest fakt, że są w 100% bezpieczne dla zdrowia. Emalia to nic innego jak naturalna mieszanina minerałów. Ta szklista powłoka niczym bariera ochronna zapobiega przenikaniu jakichkolwiek szkodliwych związków do potraw. Dlatego emaliowane garnki polecane są szczególnie do przyrządzania potraw dla alergików i dzieci.

Mało kto wie, że tylko emaliowane garnki nadają się do przechowywania ugotowanych potraw w lodówce. Absolutnie nie wolno tego robić
w garnkach stalowych lub aluminiowych, które prędzej czy później zaczęłyby reagować z jedzeniem. Powłoka emaliowana nie reaguje
z żywnością
– nie pochłania jej smaku ani zapachu. Zupa, którą przyrządziłeś dzisiaj, będzie tak samo świeża jeszcze przez kilka dni. Gotuj zdrowo i bez ograniczeń.

 

Naczynia emaliowane na indukcję

Tradycyjne garnki wcale nie znaczą niepraktyczne. Dziś naczynia emaliowane przystosowane są do każdego typu kuchenki: ceramicznej, gazowej, elektrycznej oraz indukcji. Chcesz podgrzać mleko? Zrób to w emaliowanym rondelku, a nawet kubku, który również będzie działał na płycie indukcyjnej.

Emalia jest zdrowa, funkcjonalna i piękna, dosłownie. W ofercie żadnej innej marki nie znajdziesz tylu wzorów i dekoracji, ile proponuje Emalia Polska. Historia każdej linii garnków emaliowanych ma swój początek w polskim studiu graficznym. Obserwujemy światowe trendy. Jasno określamy profil polskiego konsumenta i Jego potrzeby. W efekcie każdego roku powstają wzory, które są bestsellerami w grupie wiekowej 50+ i cieszą się rekordową sprzedażą w grupie wiekowej 35-45 lat.

Garnki emaliowane do gotowania i nie tylko

Sprawą oczywistą jest, że główną funkcją garnków emaliowanych jest gotowanie zdrowych potraw. Jednak te naczynia możesz wykorzystać nie tylko w kuchni. Kubeczki emaliowane mogą stać się osłonką na doniczki, w których uprawiasz zioła, jak bazylia, mięta czy pietruszka. Małe naczynia emaliowane posłużą też jak organizer na długopisy i kredki na biurku.

Najmłodszym przyrządzaj w kubeczkach emaliowanych słodkie desery jak czekoladowy budyń, albo kaszę mannę z malinami. Wieczorami te same kubki wykorzystaj do podania gorącej herbaty z pomarańczą, imbirem i goździkami.

Poznaj pełną ofertę emalii i odwiedź nasz sklep internetowy Zasmakuj Radości – klik.

Garnki emaliowane to nie zwykłe naczynia kuchenne. To niezwykły styl życia rodzinnego, który przechodzi z pokolenia na pokolenie.