Wspieramy i pomagamy

Każda firma oparta jest na wartościach, które stają się solidnym fundamentem podejmowanych działań.

Florentyna istnieje na polskim rynku od prawie 3 dekad. Przez wszystkie te lata konsekwentnie rozwijamy swoją działalność, pamiętając o poszanowaniu największej wartości, jaką jest rodzina. Wychodzimy z założenia, że sukces można odnieść tylko wtedy, gdy utrzymuje się wśród pracowników balans pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Dlatego mocno angażujemy się w organizację wydarzeń familijnych.

Deluxe – prapremiera nowej linii naczyń do gotowania

Pod koniec września Florina zaprezentowała swoim najwierniejszym klientom sieciowym nową serię patelni i garnków Delux. To na nich kulinarne show stworzył Mateusz Gessler prezentując jesienną zupę dyniową z egzotycznym twistem i aromatyczne, pełne grzybów risotto. Goście dostali wyjątkową czas do rozmowy i zdjęć z naszym ambasadorem. To również była okazja, by pochwalić się naszym najnowszym osiągnięciem nad którą zespół Floriny pracował kilka miesięcy. Seria Delux to wzmocniona konstrukcja z kutego aluminium, pokryta nieprzywierającą powłoką, która pozwala gotować bez użycia zbędnego tłuszczu i przypaleń. Linia pokryta jest elegancką czernią i wykończona srebrnymi akcentami, które ozdobią każdą kuchnię. Tyle od nas, a co na to klienci?
Zachwyceni, a dalsze testy odbędą się w ich domach. Wyczekujcie naszych topowych produktów sygnowanych przez chefa Mateusza Gesslera na półkach sklepów do końca października.

Mateusz Gessler ambasadorem marki Florina

„Florina. W kuchni rządzi rodzina.” Pod takim hasłem rusza kampania reklamowa marki Florina, której ambasadorem jest znany i lubiany szef kuchni Mateusz Gessler. Działania w 2022 roku obejmują telewizję, internet oraz prasę. Co z pewnością można powiedzieć o tym debiucie, to że nie będzie kolejną sztampową współpracą marki ze sławną osobą. Efektem zaskoczenia z pewnością będzie komunikacja. Marka bowiem postawiła na jasne komunikaty ze szczyptą humoru. Założeniem kampanii jest przypomnienie konsumentom, że domowa kuchnia to nie zawody kulinarne, a rodzinne gotowanie ma być przyjemnością. więcej >>

Bieg Przemysława 2021. Przeżyjmy to jeszcze raz.

19 września ruszyła 11 edycja Biegu Przemysława w Pleszewie. Głównym sponsorem wydarzenia była marka Florina, która od lat wspiera to lokalne wydarzenie. Ach, co to była za piękna, rodzinna niedziela!
więcej >>

Florentyna inicjatorem wsparcia lokalnych sklepów w czasach koronawirusa.

„Mam tak samo jak Ty. Miasto moje, a w nim…” – słowa tekstu piosenki „Sen o Warszawie” każdy z nas może dedykować swojej miejscowości. Jeśli zastanawiasz się, co Ty możesz zrobić dla miasta Pleszew, który jest Twoim domem, dołącz do akcji #WspieramyPleszewskie. Pomysłodawcą i inicjatorem przedsięwzięcia jest zespół firmy Florentyna, którego większość pracowników pochodzi z regionu pleszewskiego. Ich lokalny patriotyzm rozbudził gorące serca i umysły, dzięki czemu rozwiązanie, jak zwalczać kryzys gospodarczy związany z koronawirusem, zrodziło się w ekspresowym tempie. Zasady akcji są bardzo proste, a każdy mieszkaniec może do niej dołączyć w dowolnej chwili.
Co należy wykonać?  więcej >>

Florentyna wspiera szpital w Pleszewie w walce z koronawirusem!

Florentyna jako właściciel sklepu internetowego Zasmakuj Radości rusza na pomoc pleszewskiemu szpitalowi w walce z koronawiruem. Na stronie www.zasmakujradosci.pl rusza akcja promocyjna #wspieramyszpitale. Kupując garnki i patelnie z oferty sklepu, każdy może dorzucić swoją cegiełkę w walce z koronawirusem. 15% dochodu ze sprzedaży wyżej wymienionych naczyń kuchennych właściciele firmy przekażą szpitalowi w Pleszewie na zakup najlepszego sprzętu medycznego i najpotrzebniejszych rzeczy.

więcej >>

Więcej szczegółów na www.zasmakujradosci.pl


Florentyna sponsorem świątecznego spektaklu dla najmłodszych mieszkańców Pleszewa.
14 grudnia w Domu Kultury odbyły się 2 spektakle świąteczne pt. „Marzenie pod choinkę”. Sponsorem wydarzenia była firma Florentyna. Patronat nad wydarzeniem objął Urząd Miasta Pleszew.
więcej>>

Wszystkie dzieci nasze są.
Jesteśmy firmą, dla której rodzina jest najcenniejszą wartością. Dlatego najpiękniejsze święto w roku, jakim jest Dzień Dziecka celebrujemy wspólnie z rodzinami naszych pracowników.  więcej>>

Ruch to zdrowie!
Bieg Przemysława jest jedną z najważniejszych imprez masowych w regionie. Każdego roku na starcie meldują się setki biegaczy – zarówno dorosłych, jak i najmłodszych.  więcej>>