FLORENTYNA INICJATOREM WSPARCIA LOKALNYCH SKLEPÓW W CZASACH KORONAWIRUSA

FLORENTYNA INICJATOREM WSPARCIA LOKALNYCH SKLEPÓW W CZASACH KORONAWIRUSA

„Mam tak samo jak Ty. Miasto moje, a w nim…” – słowa tekstu piosenki „Sen o Warszawie” każdy z nas może dedykować swojej miejscowości. Jeśli zastanawiasz się, co Ty możesz zrobić dla miasta Pleszew, który jest Twoim domem, dołącz do akcji #WspieramyPleszewskie. Pomysłodawcą i inicjatorem przedsięwzięcia jest zespół firmy Florentyna, którego większość pracowników pochodzi z regionu pleszewskiego. Ich lokalny patriotyzm rozbudził gorące serca i umysły, dzięki czemu rozwiązanie, jak zwalczać kryzys gospodarczy związany z koronawirusem, zrodziło się w ekspresowym tempie. Zasady akcji są bardzo proste, a każdy mieszkaniec może do niej dołączyć w dowolnej chwili.
Co należy wykonać? Wystarczy zrobić codzienne zakupy w jednym z wybranych sklepów:

Delikatesy Fantazja ul. Wojska Polskiego 26

Maja Market ul. Mieszka I 2D

Perfumeria ul. Rynek 19

Zabawki Pinokio ul. Kaliska 36

Sklep sportowy Corner ul. Poznańska 26

Za zrobienie zakupów o minimalnej wartości 100 zł, każdy klient otrzyma wraz z paragonem bon o wartości 10 zł do wykorzystania w sklepie Nela z artykułami do kuchni i domu, przy ulicy Kaliskiej 16 w Pleszewie, którego właścicielem jest firma Florentyna.

Jeśli miał nadejść moment, kiedy człowiek dla człowieka staje się ważny ponad wszystko, to właśnie teraz jest ten czas.” – mówi Daria Muzyka, dyrektor działu HR, do której pracownicy Florentyny zgłosili się z propozycją wparcia pleszewskich handlowców. Właścicieli przedsiębiorstwa nie trzeba było przekonywać do tego pomysłu. Związani korzeniami rodzinnymi z Pleszewem od razu przystali na rozwiązanie swoich pracowników.

Wielka akcja wsparcia lokalnych sklepów rusza od 8 maja i potrwa do 12 czerwca bieżącego roku. Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.sklepynela.pl

Wspierajmy razem lokalny handel! Nie pozwólmy, aby nasze ulubione sklepy zniknęły z mapy miasta. Dołącz do inicjatywy! To nie kosztuje wiele więcej, niż codzienne zakupy.